WSZYSTKO O NASZEJ FIRMIE

Gdy chodzi o zdrowie,
nie idziemy na kompromisy

Pomożemy Ci o nie zadbać zarówno w domu, jak i pracy. Zajmujemy się profesjonalnym ozonowaniem budynków mieszkalnych i komercyjnych, dzięki czemu ich użytkownicy mogą cieszyć się zdrowym, czystym powietrzem: bez wirusów, bakterii, grzybów, roztoczy i innych chorobotwórczych ustrojów.

TROCHĘ HISTORII

Ozonactive to ludzie,
na których można polegać

Dostępni wtedy, kiedy nas potrzebujesz i tam, gdzie nas potrzebujesz. Współpracujemy z klientami z różnych branż na terenie całej Polski i dobrze rozumiemy potrzeby biznesów. Czasami jedyna odpowiednia pora na dezynfekcję to środek nocy, gdy restauracja jest zamknięta lub weekend, gdy biuro świeci pustkami. Dlatego jesteśmy dostępni dla naszych klientów 24 godziny na dobę - wystarczy że zadzwonisz i zarezerwujesz termin, który odpowiada Twoim potrzebom.

Image Icon

Wykwalifikowany
zespół

Nasi pracownicy są przeszkoleni, a ich wiedza potwierdzona certyfikatem. Zadbają o odpowiednie uszczelnienie pomieszczenia i poziom stężenia gazu, aby dezynfekcja była w 100% skuteczna.

Image Icon

Sprawdzony
sprzęt

Wykorzystujemy profesjonalne ozonatory o wysokiej wydajności, które generują aż 150 g ozonu na godzinę, dzięki czemu możemy skutecznie dezynfekować pomieszczenia o kubaturze nawet kilku tysięcy m3.

Image Icon

Odpowiedzialne podejście

Nasi pracownicy wykonują ozonowanie w specjalnym stroju ochronnym, na który składają się kombinezon, rękawiczki i maska. Dzięki temu są bezpiecznie odseparowani od gazu podczas procesu dezynfekcji.

Zadzwoń