Zadbaj o wydajność i zdrowie swoich pracowników

Dobry klimat ma znaczenie!

Zarówno w kontekście atmosfery w biurze między pracownikami, jak i przestrzeni, w której funkcjonują na co dzień. Pomieszczenia biurowe to idealne miejsca na siedliska bakterii, wirusów i grzybów. Wiele osób na stosunkowo niewielkiej przestrzeni, liczne przedmioty krążące z rąk do rąk (dokumenty, telefony, akcesoria) i nieustanne interakcje sprzyjają namnażaniu się chorobotwórczych drobnoustrojów, które wpływają na stan zdrowia pracowników. Spadek wydajności, L4 - na skutki nie trzeba długo czekać.

Wiele firm skutecznie im przeciwdziała, stosując ozonowanie powierzchni biurowych. To skuteczna metoda dezynfekcji, która całkowicie niszczy bakterie, alergeny i inne chorobotwórcze ustroje - głównych sprawców infekcji. Dodatkowo ozonowanie usuwa nieprzyjemne zapachy, w ich miejsce pozostawiając charakterystyczną, świeżą woń.

Ponadto nasza firma stosuje specjalistyczne urządzenia które wytwarzają naturalny ozon - dzięki temu nie trzeba usuwać całego sprzętu elektronicznego z pomieszczeń.

Jak działa ozon?

Ozon to przyjazny środowisku, naturalnie występujący w przyrodzie gaz nazywany aktywnym tlenem. Absorbuje nieprzyjemne zapachy i wchodzi w reakcje chemiczne ze szkodliwymi substancjami, neutralizując je. W wysokim stężeniu jest toksyczny, co umożliwia mu skuteczne działanie, dlatego ozonowanie może przeprowadzać tylko wyspecjalizowana ekipa w stroju ochronnym. Ozon, dzięki niskiej trwałości, po zakończonym procesie dezynfekcji w ciągu 30 minut samoistnie ulatnia się z pomieszczenia, które ponownie staje się odkażone i bezpieczne, a tym samym zdatne do użytku. Gaz pozostawia po sobie charakterystyczny, świeży zapach, który utrzyma się przez kilka godzin.

Ozonowanie pomieszczeń biurowych jest wskazane, gdy:

chcesz skutecznie pozbyć się bakterii, wirusów i innych drobnoustrojów z pomieszczeń

chcesz obniżyć ryzyko zachorowań pracowników,

chcesz trwale pozbyć się nieprzyjemnych zapachów np. po papierosach,

chcesz odgrzybić klimatyzację 

chcesz podnieść komfort i bezpieczeństwo codziennej pracy,

powietrze jest ciężkie i duszne, utrudnia oddychanie

Dlaczego ozonowanie jest najefektywniejszą metodą odkażania?

Ponieważ trwale usuwa zarówno problem, jak i jego przyczynę, docierając także tam, gdzie inne sposoby zawodzą. Odpowiednio dobrane stężenie gazu i czas trwania procesu pozwalają na kompleksowe zwalczanie organizmów jedno i wielokomórkowych w całym pomieszczeniu. Ozonowanie jest 50 razy skuteczniejsze i działa 3 000 razy szybciej niż chlor. Zazwyczaj dezynfekcja trwa od 30 minut do 3 godzin, ale w trudnych przypadkach czas ten może wydłużyć się nawet do 20 godzin. W Ozonactive pracujemy do momentu osiągnięcia oczekiwanego przez Ciebie efektu.

Wysokiej klasy sprzęt z atestem

Nasze ozonatory mogą wytworzyć 150 g ozonu na godzinę, dzięki czemu jesteśmy w stanie skutecznie odkazić pomieszczenia o dużej kubaturze kilku tys. m3. Dostosujemy poziom stężenia do problemu oraz powierzchni.

Dostępność 24/7

Elastycznie dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów, pracując również w weekendy czy o niestandardowych porach. Po prostu zadzwoń i zapytaj o dogodny dla siebie termin!

Doświadczona, wykwalifikowana ekipa

Umiejętności i wiedza potwierdzone certyfikatem. Ozon to substancja toksyczna, o właściwościach antyseptycznych, dlatego dla zachowania bezpieczeństwa, ozonowanie może przeprowadzić tylko wykwalifikowany zespół.

Gwarancja skuteczności

Otrzymujesz od nas gwarancję skuteczności przeprowadzonego ozonowania. Pracujemy do momentu całkowitego pozbycia się problemu: zarówno objawów, jak i przyczyny. Z Ozonactive masz pewność, że Twój dom jest bezpiecznym dla zdrowia miejscem. 

Jeśli masz więcej pytań - skontaktuj się z nami

Lub zadzwoń 511 459 440

Zadzwoń