Podnieś bezpieczeństwo i komfort swoich gości

Skutecznie usuwa wszelkie zapachy i zapewni odpowiednią dezynfekcję

Ozonowanie to skuteczna metoda dezynfekcji, która całkowicie usuwa wszystkie wirusy, bakterie, alergeny i inne chorobotwórcze ustroje, a także absorbuje nieprzyjemne, intensywne zapachy. Gaz głęboko wnika w strukturę materiału, skutecznie dezynfekując miejsca, które trudno oczyścić innymi sposobami. W efekcie wnętrza hotelowych pokoi odzyskują świeżość i sterylną czystość, która jest priorytetem dla wielu gości.

Dym z papierosów, intensywne perfumy, jedzenie, pot - ozonowanie skutecznie poradzi sobie również ze wszelkimi zapachami z pokojów i innych hotelowych pomieszczeń, podnosząc ich standard oraz komfort użytkowania. Czystość jest jedną z najważniejszych kwestii, które decydują o przyjemności pobytu w hotelu. Pozytywnie zaskocz swoich gości i przywitaj ich odświeżonymi pokojami, by dobrze się czuli i chętnie wracali do Twojego obiektu. Ozon w odpowiednim stężeniu poradzi sobie z każdym, nawet najbardziej uporczywym zapachem

Jak działa ozon?

Ozon to przyjazny środowisku, naturalnie występujący w przyrodzie gaz nazywany aktywnym tlenem. Absorbuje nieprzyjemne zapachy i wchodzi w reakcje chemiczne ze szkodliwymi substancjami, neutralizując je. W wysokim stężeniu jest toksyczny, co umożliwia mu skuteczne działanie, dlatego ozonowanie może przeprowadzać tylko wyspecjalizowana ekipa w stroju ochronnym. Ozon, dzięki niskiej trwałości, po zakończonym procesie dezynfekcji w ciągu 30 minut samoistnie ulatnia się z pomieszczenia, które ponownie staje się odkażone i bezpieczne, a tym samym zdatne do użytku. Gaz pozostawia po sobie charakterystyczny, świeży zapach.

Wskazania do ozonowania pomieszczeń hotelowych:

chęć skutecznej dezynfekcji, która usunie bakterie, wirusy i inne chorobotwórcze drobnoustroje,

występowanie intensywnych zapachów,

występowanie efektu ciężkiego, dusznego powietrza we wnętrzu,

meble, zasłony i inne elementy wystroju przesiąknięte uporczywym zapachem,

problem z insektami i gryzoniami w pomieszczeniach.

Dlaczego ozonowanie jest najefektywniejszą metodą odkażania?

Ponieważ trwale usuwa zarówno problem, jak i jego przyczynę, docierając także tam, gdzie inne sposoby zawodzą. Odpowiednio dobrane stężenie gazu i czas trwania procesu pozwalają na kompleksowe zwalczanie organizmów jedno i wielokomórkowych w całym pomieszczeniu. Ozonowanie jest 50 razy skuteczniejsze i działa 3 000 razy szybciej niż chlor. Zazwyczaj dezynfekcja trwa od 30 minut do 3 godzin, ale w trudnych przypadkach czas ten może wydłużyć się nawet do 20 godzin. W Ozonactive pracujemy do momentu osiągnięcia oczekiwanego przez Ciebie efektu.

Wysokiej klasy sprzęt z atestem

Nasze ozonatory mogą wytworzyć 150 g ozonu na godzinę, dzięki czemu jesteśmy w stanie skutecznie odkazić pomieszczenia o dużej kubaturze kilku tys. m3. Dostosujemy poziom stężenia do problemu oraz powierzchni.

Dostępność 24/7

Elastycznie dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów, pracując również w weekendy czy o niestandardowych porach. Po prostu zadzwoń i zapytaj o dogodny dla siebie termin!

Doświadczona, wykwalifikowana ekipa

Umiejętności i wiedza potwierdzone certyfikatem. Ozon to substancja toksyczna, o właściwościach antyseptycznych, dlatego dla zachowania bezpieczeństwa, ozonowanie może przeprowadzić tylko wykwalifikowany zespół.

Gwarancja skuteczności

Otrzymujesz od nas gwarancję skuteczności przeprowadzonego ozonowania. Pracujemy do momentu całkowitego pozbycia się problemu: zarówno objawów, jak i przyczyny. Z Ozonactive masz pewność, że Twój dom jest bezpiecznym dla zdrowia miejscem. 

Jeśli masz więcej pytań - skontaktuj się z nami

Lub zadzwoń 511 459 440

Zadzwoń