Ozonowanie środków transportu

Efekt jak po zakupie w salonie dealerskim

Przeprowadź dezynfekcję i pozbądź się nieprzyjemnych zapachów z wnętrza pojazdu za pomocą ozonowania.

Długie podróże, jedzenie w aucie, rozlana kawa na ostrym zakręcie - to wszystko pozostawia w samochodzie wyczuwalny ślad, najczęściej w postaci przykrej woni, lecz także bakterii, wirusów i innych chorobotwórczych ustrojów. Na szczęście nie muszą towarzyszyć one Tobie i Twoim bliskim w trakcie kolejnych rodzinnych wyjazdów.

Ozonowanie to skuteczna metoda dezynfekcji, która całkowicie usuwa bakterie, alergeny i inne chorobotwórcze ustroje, a także absorbuje nieprzyjemne, intensywne zapachy. Gaz głęboko wnika w strukturę materiału, skutecznie dezynfekując miejsca, które trudno oczyścić innymi sposobami. W efekcie wnętrze samochodu, autobusu czy ciężarówki odzyskuje świeżość. Ozon w odpowiednim stężeniu poradzi sobie z każdym, nawet najbardziej uporczywym zapachem.

Jak działa ozon?

Ozon to przyjazny środowisku, naturalnie występujący w przyrodzie gaz nazywany aktywnym tlenem. Absorbuje nieprzyjemne zapachy i wchodzi w reakcje chemiczne ze szkodliwymi substancjami, neutralizując je. W wysokim stężeniu jest toksyczny, co umożliwia mu skuteczne działanie, dlatego ozonowanie może przeprowadzać tylko wyspecjalizowana ekipa w stroju ochronnym. Ozon, dzięki niskiej trwałości, po zakończonym procesie dezynfekcji w ciągu 30 minut samoistnie utlenia się z pomieszczenia, które ponownie staje się odkażone i bezpieczne, a tym samym zdatne do użytku. Gaz pozostawia po sobie charakterystyczny, świeży zapach przez kilka godzin po procesie.

Wskazania do ozonowania pojazdów:

chęć skutecznej dezynfekcji, która usunie bakterie, wirusy i inne chorobotwórcze drobnoustroje,

występowanie intensywnych, nieprzyjemnych zapachów,

występowanie efektu ciężkiego, dusznego powietrza we wnętrzu,

pojazdy przystosowane do przewożenia osób chorych, o obniżonej odporności

Dlaczego ozonowanie jest najefektywniejszą metodą odkażania?

Ponieważ trwale usuwa zarówno problem, jak i jego przyczynę, docierając także tam, gdzie inne sposoby zawodzą. Odpowiednio dobrane stężenie gazu i czas trwania procesu pozwalają na kompleksowe zwalczanie organizmów jedno i wielokomórkowych w całym pomieszczeniu. Ozonowanie jest 50 razy skuteczniejsze i działa 3 000 razy szybciej niż chlor. Zazwyczaj dezynfekcja trwa od 30 minut do 3 godzin, ale w trudnych przypadkach czas ten może wydłużyć się nawet do 20 godzin. W Ozonactive pracujemy do momentu osiągnięcia oczekiwanego przez Ciebie efektu.

Wysokiej klasy sprzęt z atestem

Nasze ozonatory mogą wytworzyć 150 g ozonu na godzinę, dzięki czemu jesteśmy w stanie skutecznie odkazić pomieszczenia o dużej kubaturze kilku tys. m3. Dostosujemy poziom stężenia do problemu oraz powierzchni.

Dostępność 24/7

Elastycznie dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów, pracując również w weekendy czy o niestandardowych porach. Po prostu zadzwoń i zapytaj o dogodny dla siebie termin!

Doświadczona, wykwalifikowana ekipa

Umiejętności i wiedza potwierdzone certyfikatem. Ozon to substancja toksyczna, o właściwościach antyseptycznych, dlatego dla zachowania bezpieczeństwa, ozonowanie może przeprowadzić tylko wykwalifikowany zespół.

Gwarancja skuteczności

Otrzymujesz od nas gwarancję skuteczności przeprowadzonego ozonowania. Pracujemy do momentu całkowitego pozbycia się problemu: zarówno objawów, jak i przyczyny. Z Ozonactive masz pewność, że Twój dom jest bezpiecznym dla zdrowia miejscem. 

Jeśli masz więcej pytań - skontaktuj się z nami

Lub zadzwoń 511 459 440

Zadzwoń